Informacje o Willi Kazimierz Dolny

W skrócie o Willi

Doba hotelowa

od 15:00 do 11:00

Pokoje i apartamenty

W obiekcie znajdują się pokoje oraz apartamenty przeznaczone dla 2 lub 4 osób

Parking

Monitorowany, bezpłatny parking na terenie obiektu. Nie martw się o swoje auto!

Śniadania

Śniadanie wliczone w cenę, serwowane w godzinach 8:00-10:00

Świetna lokalizacja

200 m (3 minuty spacerem) od rynku głównego

Basen

Basen dostępny dla Gości z brodzikiem dla dzieci

Ogród

Drewniana altana oraz strefa relaksu w ogrodzie

Piaskownica

Piaskownica dla dzieci

Klimatyzacja

Obiekt jest w pełni klimatyzowany. Klimatyzacja w każdym pokoju

Winda

Schody nie są przeszkodą - jest winda

Sala konferencyjna

Dla Państwa potrzeb udostępniamy salę konferencyjną

Wi-Fi

Bezpłatny internet bezprzewodowy

Willa

W Willi Kazimierz kultywujemy tradycję polskiej gościnności, nadając jej współczesnego wyrazu.

Nasze atuty to doskonała lokalizacja, elegancka i przestronna aranżacja wnętrz, doskonała obsługa oraz szereg rozwiązań dla Gości indywidualnych oraz biznesowych.

Troska, dbałość o najwyższej klasy wygodę oraz wieloletnie doświadczenie w hotelarstwie zapewniają naszym Gościom chwilę oddechu od wielkomiejskiego zgiełku w ramionach niepowtarzalnego klimatu nadwiślańskiego miasteczka.

Lokalizacja

Ulica Krakowska to jedna z najpopularniejszych tras spacerowych, która z jednej strony prowadzi na rynek, a z drugiej wprost do kazimierskich kamieniołomów. Kazimierz Dolny bez ulicy Krakowskiej nigdy nie mógłby być taki sam. Niegdyś mieszkali na niej zakonnicy budujący pobliski klasztor, a Jan Koszyc Witkiewicz planował pierwsze projekty, które później osiągnęły status popularności ogólnopolskiej.

Dodatkowym atutem ul. Krakowskiej jest jej lokalizacja, ponieważ do głównego rynku dzieli tylko 200 m, około 3 minuty drogi spacerkiem.

Dziś znajdują się tutaj perły architektury renesansowej, zabytkowe spichlerze, słynna w całym kraju herbaciarnia, kultowe punkty gastronomiczne i Willa Kazimierz – pensjonat w Kazimierzu Dolnym. Miejsce, w którym najmniejszy detal został zaprojektowany tak, aby służyć jak najlepiej Gościom.

Śniadania

Śniadanie to podstawa udanego dnia. Doskonale o tym wiemy, serwując naszym Gościom posiłek przygotowany z najwyższej jakości produktów.

Śniadanie w Willa Kazimierz to bufet bogaty w smaki i zapachy, które rozpieszczają podniebienia naszych Gości.

Zapraszamy do stołu. Znajdą tu Państwo pełnowartościowy, smaczny posiłek, dary ziemi lubelskiej, aromatyczne napoje i błogie rozpoczęcie dnia.

Atrakcje

W Willi Kazimierz Dolny znajdą Państwo błogi spokój i oddech od wielkomiejskiego zgiełku.

Zachód słońca nad Wisłą, poranna kawa wypita na tarasie czy spacery wąwozami z pewnością pozwolą Państwu zwolnić, nabrać dystansu i rozkoszować się pięknem nadwiślańskiego miasteczka.

Dla tych, którzy poza niespiesznym ładowaniem baterii, potrzebują dodatkowych atrakcji, przygotowaliśmy:

  • basen ulokowany na zewnątrz obiektu,
  • brodzik dla dzieci,
  • altanę,
  • strefę relaksu,
  • możliwość skorzystania z masaży indywidualnych i masaży dla par,
  • salę konferencyjną.

Co w sąsiedztwie?

W sąsiedztwie Willi Kazimierz znajdują się popularne kazimierskie punkty gdzie można udać się na pyszny obiad, kolację oraz w miłej atmosferze spędzić czas: Restauracja Akuku, Restauracja Pod Wietrzną Górą, Herbaciarnia u Dziwisza, Piekarnia Sarzyński, Kawiarnia Agharta.

W niedalekiej odległości zobaczyć można również historyczne zabytki i atrakcje: Kazimierskie studnie, Renesansowe kamienice w stylu włoskim na rynku, Wzgórze Trzech Krzyży, Ruiny Zamku oraz Basztę, Synagoga na Małym Rynku, Pomnik Psa Werniksa, Kościół św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja wraz z najstarszymi organami w Polsce, Klasztor Ojców Franciszkanów na Wietrznej Górze, Park miniatur.

Sprawdź również stronę POLECAMY